Tavsiye Kazanç Kitapları

İnternetten para kazandıran  birçok kitap vardır.Ben sizin için bunlar arasından en iyi 4 kitabı araştırdım.Bu sistemden anlayan arkadaşlara sordum.Ve aşağıdaki gibi 4 tane tavsiyem var.Sıralama tavsiye sıralama değildir. Siz bu kitapları inceleyerek beğendiğinizi alabilirsiniz.
1-Kazanç Sistemi


Bu sloganla yola çıkan Kazanç Sistemi kitabı  hem E-Kitap hem de güncel forum desteği sunuyor.Ayrıca  online destek sağlayan Çağatay Bey size 20 günlük iade garantisi sağlıyor.Ayrıca tam 11 tane bonusu var.Kazanç Sistemi  resmi sitesi için tıklayınız.


2-XTicaret Pro

Tüm zamanların en iyi afiliateçilerinden sayılan Teoman Arlan tarafından hazırlanan XTicaret Pro kitabı tamamen Türkçe site ve yerli afiliate Xticaret sitesini kullanarak  internetten para kazanmanın yollarını anlatıyor.Kolay yoldan para kazanma vaatleri sunmadan, avcı yöntemiyle değil ,çiftçi yöntemiyle para kazanmanın sırları anlatılan kitapta bir de mükemmel bonuslar hediye ediliyor.İncelemek için buraya tıkla.


3-Google Kazançları 

Evet en eski afiliate kitabı Google  Kazançları kitabı Musa Erdoğmuş(kimdir) tarafından hazırlanan eşsiz afiliate kitabıdır.Kazancının % 10'unu öğrencilere burs olarak sağlıyor.Google adwords'u kullanarak etkili reklam metinleri hazırlama,sunum sağlama,anahtar kelime seçimi gibi konularda bilgi sağlayan kitap çok satanlar arasında.Kitaba ulaşmak için tıkla.

4-Facebook Para Rehberi

  

            www.onlinepara.net ve www.parababası.net  sitelerinin yapımcısı Şerafettin Aslan tarafından haırlanan facebook para rehberi kitabı facebooktan para kazanmak isteyen ve bunu nasıl yapacağını bilmeyen kullanıcılar için hazırlanmıştır.Kitabı incelemek için tıkla.0 yorum: